PECLAVUS - profesionali kosmetinė linija

Šiuo prekės ženklu pažymėta produkcija, skirta gydomajai bei bendrajai kojų priežiūrai, gaminama nuo 7-ojo XX amžiaus dešimtmečio.  Joje sujungtos žinios ir daugiau kaip aštuoniasdešimties metų RUCK mokyklos vedančiųjų specialistų patirtis - pirmosios podologijos mokyklos Vokietijoje, kuriai buvo suteiktas valstybinis statusas. Kosmetikos priemonės kuriamos glaudžiai bendradarbiaujant su žymiausiais Europos dermatologais ir praktikuojančiais podologais, kas pilnai atspindi kompanijos šūkį - “iš praktikos - praktikai”.

Nuo pat pirmųjų dienų Peclavus koncepcijoje buvo įtvirtintas principas: „maksimali biologiškai aktyviųjų komponentų koncentracija – minimalus cheminių komponentų kiekis“. Ir nors šių priemonių kūrimas yra technologiškai sudėtingas bei brangiai kainuojantis procesas, kompanija besąlygiškai laikosi šios politikos jau daugelis metų. 

Peclavus priemonių efektyvumą lemia joje esančių moksliškais ir klinikiniais tyrimais pagrįstų, kruopščiai parinktų formulių aukšta aktyviųjų komponentų koncentracija. Daugelio produktų sudėtyje yra brangių ir retų augalinės kilmės komponentų.

Gaminant produktus, atliekami testavimai bei klinikiniai tyrimai, sudėtis pastoviai tobulinama, atsižvelgiant įpraktikuojančių specialistų pageidavimus.