nagų ir odos natūralių priežiūros priemonių parduotuvė

Mūsų tikslas – nepriekaištinga kokybė, prieinama kiekvienam. Tiekiame originalią produkciją tiesiogiai iš gamintojų, be tarpininkų. Todėl visus produktus mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti labai patraukliomis kainomis!

Siūlome Jums rinktinį asortimentą ir džiaugiamės, galėdami pristatyti pripažintus visame pasaulyje prekių ženklus: PECLAVUS, Famous Names® IBX, Astonishing, Hellmut Ruck ir dar daugiau!

  • Mūsų el. parduotuvėje rasite natūralius PECLAVUS® pėdų ir odos priežiūros produktus (kremus, losjonus, aliejus ir kt.) normaliai, pažeistai, itin sausai, jautriai suaugusiųjų ir vaikų odai.
  • Nagų grožio specialistams siūlome atkreipti dėmesį į pažangias nagų stiprinimo priemones. Famous Names® prekinis ženklas skina apdovanojimus ir taip tik dar kartą įrodo, kad tai – kone saugiausias palydovas stiprių ir sveikų nagų link.
  • Astonishing vardas tikrai žinomas daugeliui manikiūro ir pedikiūro salonų specialistų. Kviečiame atrasti puikų šio prekinio ženklo asortimentą: nuo įrankių ir gelių paruošti nagus lakavimui iki profesionalių lako valiklių.
  • Hellmut Ruck specializuota įranga, baldai, instrumentai ir medžiagos profesionaliam manikiūrui sudomins tuos grožio salonų savininkus, kurie siekia neatsilikti nuo naujovių ir būti išskirtiniais rinkoje. Moderni įranga paliks puikų įspūdį Jūsų klientams ir padovanos nepamirštamus įspūdžius.

Mūsų komanda, UAB „Profmedcentr“, taip pat organizuoja reguliarius pažintinius seminarus ir mokymus, naudojant mūsų siūlomus produktus. Po mokymų išduodami sertifikatai. Tai puikus būdas kiekvienam grožio specialistui praplėsti žinias ir įgyti naujų įgūdžių, dirbant su profesionalia, aukštos klasės produkcija.

Jei turite klausimų – prašome Jums patogiu būdu susisiekti su mumis šiais kontaktais:

UAB „Profmedcentr“

Šv. Stepono 33-121
(įėjimas iš Panerių g. 10)
LT-01312 Vilnius.

Tel. +370 684 16383
El. paštas: info@profmedcentr.eu

UAB „Profmedcentr“ rekvizitai

Įmonės kodas 302784835
PVM mok. kodas LT100008598413

Sąskaitos numeris: LT917300010131557869

AB bankas SWEDBANK
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22

Product added to wishlist
Product added to compare.

Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.