ASTONISHING SPA REFRESHING SOAK
ASTONISHING SPA REFRESHING SOAK
ASTONISHING SPA REFRESHING SOAK
ASTONISHING SPA REFRESHING SOAK

ASTONISHING SPA REFRESHING SOAK

Yra sandėlyje
9,90 €
Pristatymas per 1-3 d.
Talpa
  • 120 ml

Nors Astonishing SPA manikiūro linijos pagrindinis akcentas - rankos, tikroji dovana yra pojūčiai, kuriuos siūlo SPA manikiūras Sensual Peppery Rose. Produktų asortimentas buvo sukurtas atsižvelgiant į aukštos kokybės natūralius ingredientus: jokių dažiklių, tik gryni, natūralūs ingredientai.

Aprašymas

Kvapas – Sensual Peppery Rose yra didžiausias kvapų prieštaravimas. Tai rožė, bet ne tradicinė rožė. Tai yra rožinių pipirų magija. Jis nekvepia aštriai, bet suteikia šiuolaikiškos rožės natos. Rožiniai pipirai yra pagrindinis daugelio šiuo metu rinkoje esančių aukščiausios klasės kvepalų ingredientas, todėl jie yra tokie paklausūs ir pažįstami.

SPA manikiūras Sensual Peppery Rose yra daugiau nei tiesiog puikus kvapas, jis buvo sukurtas atsižvelgiant į ingredientus sąmoningam vartotojui. Norime Jums pasiūlyti natūralų produktą, kuris ne tik gerai atrodytų, bet ir padėtų Jums atrodyti, ir jaustis dar geriau.

Kartu su naujoviškomis technologijomis rezultatas yra produktų linija, kuri atlieka tai, ką žada.

Prekė detaliau

3130314008

Atsiliepimai (0)

Nėra atsiliepimų
Product added to wishlist
Product added to compare.

Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.