Prekių sąrašas pagal prekės ženklą PECLAVUS

PECLAVUS® – natūralios pėdų ir odos priežiūros produktai

Gamtoje galima rasti visko, ko reikia natūraliai odos priežiūrai. Oda unikali ne tik tuo, kad yra didžiausias mūsų jutimo organas – ji pasižymi nepaprastu gebėjimu atsinaujinti. peclavus®, tobulindama savo produktus, siekia palaikyti šią odos funkciją natūraliomis priemonėmis. Dėl gamtos dėsniais pagrįsto gamybos proceso, modernios fasavimo įrangos ir nepriekaištingos higienos bei kokybės kontrolės produktai nealergizuoja ir nedirgina odos. Atsisakius naftos produktų ar žaliavų iš negyvų gyvūnų ir plėtojant gamybą be cheminių medžiagų, garantuojamas ypatingų priežiūros procedūrų saugumas. peclavus® – natūralios pėdų ir odos priežiūros priemonės.

Didžioji dalis peclavus® produktų gamybos procesų yra sertifikuoti ir jiems dėl ypač aukštų natūralios gamybos rodiklių suteiktas NATRUE kokybės ženklas. Kokybės sertifikatas pagrįstas šia nuostata: „Nė vienoje pasaulio šalyje natūrali kosmetika nėra reglamentuojama teisės aktais. Daug produktų apgaulingai reklamuojami kaip natūralūs, nors tikrai tokie nėra. Atitinkamai jie teikiami rinkai. Taip neturėtų būti ir mes norime šią padėtį pakeisti. NATRUE užtikrina, kad natūraliai kosmetikai naudojamos aukštos kokybės žaliavos. Tokias aukštos kokybės žaliavas gali tiekti tik aukštus kokybės standartus atitinkantys ūkiai ir jos gali būti naudojamos tik tvarios gamybos procesuose. Dėl šios priežasties remiame ekologišką žemdirbystę ir visas kitas iniciatyvas rūšių įvairovei išsaugoti. Gamta – tai ciklas. Būtina ją saugoti: ką nors iš jos paimant, būtina ir grąžinti.“

Mažiau
Product added to wishlist
Product added to compare.

Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.